Płyty betonowe
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Betonowe płyty

Beton jest doskonałym materiałem na przeróżnego rodzaju płyty. Dzisiaj płyty betonowe to już nie tylko prosta kratka ażurowa z betonu, którą można położyć na trawę, to już nie tylko porządnie zbrojone płyty drogowe. To także pięknie zdobione płyty na ściany z betonu architektonicznego.
Parametry betonu architektonicznego są zbliżone do parametrów uzyskanych dla ceramiki i kamienia szlachetnego. Sprawia to, że beton architektoniczny to dzisiaj bardzo dobry produkt, wysokiej klasy. Na jego powierzchni znajdują się różnego rodzaju wzory, dzięki temu taka płyta betonowa, położona na ścianie daje niesamowity efekt dekoracyjny.
Płyty posiadają różne kolory takie jak czerń, biel, kolor piasku, szary czy popielaty. Ten produkt na ogół wykonuje się ręcznie a charakter betonu sprawia, że każda z płyt jest jedyna w swoim rodzaju.
Płyty betonowe używa się do wnętrz pomieszczeń oraz na zewnątrz do ogrodów. Łatwy i prosty ich montaż sprawia, że każdy może sam zamontować te płyty bez większego przygotowania. Płyty mają różne rozmiary, różne grubości nie niszczą się pod wpływem warunków atmosferycznych, są bardzo ładne i efektownie wyglądają.
Podłoże pod tego rodzaju płyty powinno składać się z warstwy tłucznia lub żwiru oraz piasku i cementu. Płyty jako posadzkę należy ułożyć na powierzchni równej. Należy również zawsze po otrzymaniu zamówionego towaru, rozłożyć je. Nigdy nie wolno ich zbyt długo przechowywać na paletach.
Natomiast płyty betonowe z betonu architektonicznego na ściany są zbrojone włóknem szklanym i służą jako okleina na ściany.

Ciekawe wpisy o budownictwie i architekturze:

Author:

Related Post

Slowa kluczowe: przesłony wodoszczelne, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, geodeta głogów cennik, internorm okno kf410, usuwanie graffiti toruń, Gniewiński portal, szkiełkowanie kraków, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, GAP Fakturowy BMW, fluorokrzemian glinu, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick
Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, mezoterapia vivaderm, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, tanie taxi ketrzyn, sprzedaż igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23, wypożyczalnia igłofiltrów stalowych, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, gabloty szklane Paraga Centrum
top