ZDROWO MIESZKAĆ
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

dom (9)Nasze lokum to powinien być nasz azyl przed całym zewnętrznym światem. Spędzamy w mieszkaniu dużą, przeważająca część naszego czasu, dlatego powinniśmy zwrócić uwagę, aby było w nim zdrowo i bezpiecznie?żeby nasz własny dom nas nie truł. Żeby tak było trzeba zwrócić uwagę na parę szczegółów, a więc w kuchni nie przesadzajmy z używaniem środków chemicznych do czyszczenia wszystkiego! Blat, na którym sporządza się posiłki ?zdrowiej przetrzeć roztworu octu z wodą niż chemicznym środkiem, który potem będzie miała styczność z żywnością.
Trzeba także zadbać o dobrą wentylację pomieszczeń (zwłaszcza, gdy mamy zamontowane okna z PCV, które są bardzo szczelne), okna otwierać codziennie na około dziesięć minut, ale na całą szerokość, aby powietrze wymieniło się całkowicie. Należy także dbać o kratki wentylacyjne i nigdy ich nie zasłaniać ani nie zastawiać.
Wprawdzie nie ma na to przekonywujących dowodów na szkodliwość urządzeń elektronicznych, ale lepiej zachować ostrożność w korzystaniu z komórek, robić przerwy, co dwie godziny pracując długo z komputerem i ograniczyć siedzenie przed telewizorem (zwłaszcza w bliskiej odległości).

Author:

Related Post

Slowa kluczowe: wałki pa66, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, durobet ceny, kostka fakturowana producent, Gniewiński portal, lpk208, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, ra nails lakier hybrydowy, Tynk silikonowy Lakma, kawitacja kielce, rodogosz ogrody
przenośniki Primacon, Lampa wisząca Spinner LED, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, salon kosmetyczny N25, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, radio taxi ketrzyn, przeszczep chrząstki warszawa, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, Balistyka dla snajperów Ejsmont
top